Nabídka pracovních pozic

před 8 lety

Pracovník v oboru montáž výtahů

Informace o pozici

Hledáme pracovníka v oboru montáž výtahů, zámečnická činnost s výučním listem na HPP i DPP.
Zkušenosti s elektro pracemi výhodou.

Montér-elektrikář

Místo pracoviště: Moravskoslezský kraj
Typ PP: Plný pracovní úvazek
Benefity: Bonusy / prémie, příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění, stravenky, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno
Požadované vzdělání: min. SŠ technického směru
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pracovní náplň

kontrola a kompletace materiálu před zahájením prací
montáže, demontáže a seřizování výtahů
provádění montáží strojních i elektrikářských prací
odstraňování závad z odborných zkoušek a prohlídek

Co Vám nesmí chybět?

SŠ technického směru
znalost a praxe v oboru výhodou
svařovací průkaz výhodou
orientace ve výkresové dokumentaci
manuální zručnost a technické myšlení
řidičský průkaz sk.B
aktivní vyhláška 50/78 Sb. §6 nebo vyšší
osobní zodpovědnost, pečlivost

Co nabízíme

prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti
práci v profesionálním kolektivu s vysokou mírou samostatnosti
po uplynutí zkušební doby možnost osobního ohodnocení
po prvním roce příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
služební telefon
další možnosti vzdělávání
3dny zdravotního volna
příspěvek na stravování
nástup ihned/dohodou

Kontakt

Zaměstnavatel: Výtahy – Elektro Žižka spol. s r.o.
Kontaktní osoba: Kateřina Žižková
Adresa: Nové Dvory – Kamenec 3605, Frýdek – Místek
Kontakt: +420 774 869 603, zizkova@vytahyelektro.cz